Tvorbu internetových stránok pre bonappetitzilina.sk,
zabezpečuje
firma z Prievidze MAKE IT online.

Firma MAKE IT online z Prievidze sa zaoberá tvorbou web stránok a reklamou na Internete, ktorá sa nazýva Online marketing.

Čo je reklama na internete a ako Vám vie pomôcť?

V dnešnej dobe je pre podnikateľov online svet samozrejmosťou. Máloktorá firma sa dnes zaobíde bez prezentačného webu alebo e-shopu. Tvorba webstránky je prvým krokom k otvoreniu online sveta pre vašu firmu, po ktorom ďalej nastupuje online marketing, ktorého úlohy môžu byť rôzne od zvýšenia konverzii, predaja, propagácie produktov, brandingu a pod.

Reklama na Google

Pre nikoho nie je novinkou, že ľudia vyhľadávajú… A to je ten obrovský potenciál, vďaka ktorému môžete získať zákazníkov, ktorí práve hľadajú to čo Vy ponúkate a nemusíte byť ani e-shopom. Reklama na Google je základ, ktorej hlavným cieľom je zarábať.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Skutočne dobrý web je alchýmiou niekoľkých prvkov. Jedným z nich je aj SEO – Optimalizácia pre vyhľadávače, ktorá má za úlohu pracovať na tom, aby Váš web bol vyhľadateľný na Google v neplatenej časti. Na rozdiel od Reklamy na Google – Google Adwords – PPC nie je rýchla a ihneď účinná. Je to cesta pomalá, ale jej výsledky stoja za to!

Facebook pre Váš biznis

Miesto, na ktorom sa môžete ukazovať, komunikovať, ale aj predávať je Facebook. Vďaka nemu môžete posilňovať svoju značku – branding, ale aj zisťovať drahé informacie ako sú napr. ako sa páči zákazníkom tento produkt alebo čo zákazníkom chýba ?

Viac informácií môžete nájsť na našom webe http://makeitonline.sk/.


Ak by Vás zaujímala cena za tvorbu webstránky, tak si prečítajte článok o nákladoch na webstránku, v ktorom sa môžete dočítať aká je cena (cenník) za tvorbu internetových stránok.